BK/GDB-50MA
BK/GDB-50MA Eaton Electronics
eaton corporation_bus_elx_ds_2015_gdb_series.pdf
Виробник: Eaton Electronics
Cartridge Fuses 250V .05A Fast Acting
на замовлення 86 шт:
Написати відгук
Category: Fuses 5x20mm - Fast, Description: Fuse: fuse; 50mA; 250VAC; quick blow; cylindrical,glass; 5x20mm, Type of fuse: fuse, Current rating: 50mA, Rated voltage: 250V AC, Fuse characteristics: quick blow, Kind of fuse: cylindrical; glass; miniature, Fuse size: 5x20mm, Breaking capacity: 35A / 250V AC, Breaking characteristics: 1.5In: min 60min; 2.1In: max 30min; 2.75In: min 10ms; 2.75In: max 500ms; 4In: min 3ms; 4In: max 100ms; 10In: max 20ms, Contact material: brass, Energy I2t: 0.0001A2s, Resistance: 150Ω, Kind of package: cardboard packaging, Contact plating: silver plated, Voltage drop: 10.5V.
Інші пропозиції BK/GDB-50MA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BK/GDB-50MA BK/GDB-50MA Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-gdb-fast-acting-glass-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: 5mm x 20mm
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Glass
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 50 mA
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 2.0E-4
товару немає в наявності
BK-GDB-50MA Виробник : EATON/BUSSMANN gdb.pdf Category: Fuses 5x20mm - Fast
Description: Fuse: fuse; 50mA; 250VAC; quick blow; cylindrical,glass; 5x20mm
Type of fuse: fuse
Current rating: 50mA
Rated voltage: 250V AC
Fuse characteristics: quick blow
Kind of fuse: cylindrical; glass; miniature
Fuse size: 5x20mm
Breaking capacity: 35A / 250V AC
Contact material: brass
Energy I2t: 0.0001A2s
Resistance: 150Ω
Kind of package: cardboard packaging
Contact plating: silver plated
Voltage drop: 10.5V