Продукція > PULSE ELECTRONICS > BKPB002016102R2MA2
BKPB002016102R2MA2
BKPB002016102R2MA2 Pulse Electronics
BKPx_Series-2089791.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 2.2uH RDC=0.13Ohms 400mA
на замовлення 8827 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1A 130 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 400mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BKPB002016102R2MA2 BKPB002016102R2MA2 Виробник : Pulse Electronics BKPx_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1A 130 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 400mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0806
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A