Продукція > PULSE ELECTRONICS > BKPB002016104R7MA2
BKPB002016104R7MA2
BKPB002016104R7MA2 Pulse Electronics
BKPB002016104R7MA2
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 210MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 200mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 210MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 200mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BKPB002016104R7MA2 BKPB002016104R7MA2 Виробник : Pulse Electronics BKPB002016104R7MA2 Description: FIXED IND 4.7UH 800MA 210MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0806
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
BKPB002016104R7MA2 BKPB002016104R7MA2 Виробник : Pulse Electronics BKPx_Series-2089791.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH RDC=0.21Ohms 200mA