Продукція > PULSE ELECTRONICS > BKPB002520104R7MA2
BKPB002520104R7MA2
BKPB002520104R7MA2 Pulse Electronics
BKPx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 140 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 300mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 96000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 140 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 300mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BKPB002520104R7MA2 BKPB002520104R7MA2 Виробник : Pulse Electronics BKPx_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1A 140 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
BKPB002520104R7MA2 BKPB002520104R7MA2 Виробник : Pulse Electronics BKPx_Series-2089791.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH RDC=0.14Ohms 300mA