Продукція > PULSE ELECTRONICS > BKPE002012102R2MA2
BKPE002012102R2MA2
BKPE002012102R2MA2 Pulse Electronics
BKPE002012102R2MA2
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 1.6A 125 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Current - Saturation (Isat): 500mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.6A 125 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 125mOhm, Current - Saturation (Isat): 500mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BKPE002012102R2MA2 BKPE002012102R2MA2 Виробник : Pulse Electronics BKPE002012102R2MA2 Description: FIXED IND 2.2UH 1.6A 125 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A