Продукція > BETLUX > BL-D36A-21S-11
BL-D36A-21S-11
BL-D36A-21S-11 BetLux
info-owd.36ckgd.pdf
Виробник: BetLux
Код виробника: BL-D36A-21S-11 RoHS 0.36" LED dual digit display; red (645nm); luminosity: 90 mcd; grey background; common cathode; IF=25mA; VF=2.2V Optoelectronics
кількість в упаковці: 240 шт
на замовлення 480 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 240
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: BL-D36A-21S-11 RoHS 0.36" LED dual digit display; red (645nm); luminosity: 90 mcd; grey background; common cathode; IF=25mA; VF=2.2V Optoelectronics, кількість в упаковці: 240 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BL-D36A-21S-11 Виробник : BetLux 0.36" LED dual digit display; red (645nm); luminosity: 90 mcd; grey background; common cathode; IF=25mA; VF=2.2V BL-D36A-21S-11 OWD.36ckgd
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 190 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
на замовлення 480 шт:
BL-D36A-21S-11 Виробник : BetLux info-owd.36ckgd.pdf Код виробника: BL-D36A-21S-11 RoHS 0.36" LED dual digit display; red (645nm); luminosity: 90 mcd; grey background; common cathode; IF=25mA; VF=2.2V Optoelectronics