Продукція > BETLUX > BL-S150B-11UHR-21
BL-S150B-11UHR-21 BetLux
Виробник: BetLux
1.50" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 130 mcd; grey background; common anode; IF=30mA; VF=2.5V BL-S150B-11UHR-21 OWS1.5cagd
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 360 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
1.50" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 130 mcd; grey background; common anode; IF=30mA; VF=2.5V BL-S150B-11UHR-21 OWS1.5cagd, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BL-S150B-11UHR-21 Виробник : BetLux 1.50" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 130 mcd; grey background; common anode; IF=30mA; VF=2.5V BL-S150B-11UHR-21 OWS1.5cagd
на замовлення 59 шт:
Кількість Ціна