Продукція > WENRUN > BL-S39B-11S-11
BL-S39B-11S-11
BL-S39B-11S-11 Wenrun
info-ows.39cagd.pdf
Виробник: Wenrun
Код виробника: LSD039BUE-104 RoHS LED display 0.39"; single; red (645nm); brightness: 8 mcd; black background; common anode; IF=25mA; VF=2.2V Optoelectronics
кількість в упаковці: 307 шт
на замовлення 614 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 307
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: LSD039BUE-104 RoHS LED display 0.39"; single; red (645nm); brightness: 8 mcd; black background; common anode; IF=25mA; VF=2.2V Optoelectronics, кількість в упаковці: 307 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BL-S39B-11S-11 Виробник : Wenrun info-ows.39cagd.pdf Код виробника: LSD039BUE-104 RoHS LED display 0.39"; single; red (645nm); brightness: 8 mcd; black background; common anode; IF=25mA; VF=2.2V Optoelectronics