Продукція > BETLUX > BL-S400D11UHR-21
BL-S400D11UHR-21 BetLux
Виробник: BetLux
4.00" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 320 mcd; grey background; common anode; IF=30mA; VF=2.5V; Equivalent: AS-40011DMR-B BL-S400D-11UHR-21 BETLUX OWS4.0cagd
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
4.00" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 320 mcd; grey background; common anode; IF=30mA; VF=2.5V; Equivalent: AS-40011DMR-B BL-S400D-11UHR-21 BETLUX OWS4.0cagd, кількість в упаковці: 20 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BL-S400D11UHR-21 Виробник : BetLux 4.00" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 320 mcd; grey background; common anode; IF=30mA; VF=2.5V; Equivalent: AS-40011DMR-B BL-S400D-11UHR-21 BETLUX OWS4.0cagd
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна