Продукція > BETLUX > BL-S80A-11S-21
BL-S80A-11S-21 BetLux
Виробник: BetLux
0.80" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 50 mcd; grey background; common cathode; IF=25mA; VF=2.2V BL-S80A-11S-21 OWS.80ckgd
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 168 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
0.80" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 50 mcd; grey background; common cathode; IF=25mA; VF=2.2V BL-S80A-11S-21 OWS.80ckgd, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BL-S80A-11S-21 Виробник : BetLux 0.80" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 50 mcd; grey background; common cathode; IF=25mA; VF=2.2V BL-S80A-11S-21 OWS.80ckgd