Продукція > BETLUX > BL-S80B-11UY-21
BL-S80B-11UY-21 BetLux
Виробник: BetLux
0.80" LED single digit display; yellow (585nm); luminosity: 70 mcd; grey background; common anode; IF=30mA; VF=2.5V; BL-S80B-11UY-21 OWS.80yagd
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 168 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 170
Відгуки про товар
Написати відгук
0.80" LED single digit display; yellow (585nm); luminosity: 70 mcd; grey background; common anode; IF=30mA; VF=2.5V; BL-S80B-11UY-21 OWS.80yagd, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BL-S80B-11UY-21 Виробник : BetLux 0.80" LED single digit display; yellow (585nm); luminosity: 70 mcd; grey background; common anode; IF=30mA; VF=2.5V; BL-S80B-11UY-21 OWS.80yagd