BLA1011-300
BLA1011-300 Ampleon USA Inc.
PHGL-S-A0001575882-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 32V LDMOST
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-957A
Current Rating (Amps): 3.3µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz
Power - Output: 300W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: LDMOST
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 150 mA
на замовлення 523 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V LDMOST, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-957A, Current Rating (Amps): 3.3µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz, Power - Output: 300W, Gain: 16.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: LDMOST, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 150 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA1011-300 Виробник : ROCHESTER ELECTRONICS PHGL-S-A0001575882-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: ROCHESTER ELECTRONICS - BLA1011-300 - 300W LDMOS AVIONICS POWER TRANSISTOR