BLA2ABB220SN4D
BLA2ABB220SN4D Murata Electronics
ENFA0016.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0804 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0804 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA2ABB220SN4D BLA2ABB220SN4D Виробник : Murata Electronics ENFA0016.pdf Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0804 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 4