Продукція > MURATA > BLA2ABB470SN4D
BLA2ABB470SN4D
BLA2ABB470SN4D MURATA
MURE-S-A0008870808-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: MURATA
Description: MURATA - BLA2ABB470SN4D - Ferritperle, 4 Schaltungen, 0804 [Metrisch 2010], 47 ohm, 200 mA, BLA2AB Series, 0.35 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0804 [Metrisch 2010]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 47ohm
Produktpalette: BLA2AB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 6312 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - BLA2ABB470SN4D - Ferritperle, 4 Schaltungen, 0804 [Metrisch 2010], 47 ohm, 200 mA, BLA2AB Series, 0.35 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.35ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0804 [Metrisch 2010], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 47ohm, Produktpalette: BLA2AB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA2ABB470SN4D BLA2ABB470SN4D Виробник : MURATA ENFA0016.pdf Description: MURATA - BLA2ABB470SN4D - Ferritperle, 4 Schaltungen, 0804 [Metrisch 2010], 47 ohm, 200 mA, BLA2AB Series, 0.35 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 47ohm
Produktpalette: BLA2AB Series
Produktbreite: 1mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
BLA2ABB470SN4D BLA2ABB470SN4D Виробник : Murata Electronics ENFA0016.pdf Description: FERRITE BEAD 47 OHM 0804 4LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 47 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 8
BLA2ABB470SN4D BLA2ABB470SN4D Виробник : Murata Electronics murata_mure-s-a0008870808-1.pdf Ferrite Beads 4700 OHM 200MA
Мінімальне замовлення: 8
BLA2ABB470SN4D Виробник : MURATA ENFA0016.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 4