BLA2ABD221SN4D
BLA2ABD221SN4D Murata Electronics
ENFA0016.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0804 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MURATA - BLA2ABD221SN4D - Ferritperle, 4 Schaltungen, 0804 [Metrisch 2010], 220 ohm, 100 mA, BLA2AB Series, 0.4 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.4ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0804 [Metrisch 2010], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 100mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: BLA2AB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA2ABD221SN4D BLA2ABD221SN4D Виробник : MURATA ENFA0016.pdf Description: MURATA - BLA2ABD221SN4D - Ferritperle, 4 Schaltungen, 0804 [Metrisch 2010], 220 ohm, 100 mA, BLA2AB Series, 0.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0804 [Metrisch 2010]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: BLA2AB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: BLA2AB Series
Produktbreite: 1mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 24
BLA2ABD221SN4D BLA2ABD221SN4D Виробник : Murata Electronics murata_mure-s-a0008871004-1-1740425.pdf Ferrite Beads 220 OHM
Мінімальне замовлення: 9
BLA2ABD221SN4D BLA2ABD221SN4D Виробник : Murata Electronics ENFA0016.pdf Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0804 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 100mA
Number of Lines: 4