Продукція > MURATA > BLA2ABD471SN4D
BLA2ABD471SN4D MURATA
L0110S0102BLA2AA~BLA2AB.pdf
Виробник: MURATA
на замовлення 1000000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; array; Imp.@ 100MHz: 470Ω; SMD; 100mA; 0804; R: 650mΩ, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: BLA, Operating current: 0.1A, Case - inch: 0804, Type of ferrite: bead, Roll diameter max.: 180mm, Resistance: 0.65Ω, Kind of ferrite: array, Impedance at 100MHz: 470Ω, Case - mm: 2010.
Інші пропозиції BLA2ABD471SN4D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA2ABD471SN4D BLA2ABD471SN4D Виробник : Murata Electronics North America L0110S0102BLA2AA~BLA2AB.pdf Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0804 4LN
товару немає в наявності
BLA2ABD471SN4D BLA2ABD471SN4D Виробник : Murata Electronics mure-s-a0010583680-1.pdf Ferrite Beads
товару немає в наявності
Description: Ferrite: bead; array; Imp.@ 100MHz: 470Ω; SMD; 100mA; 0804; R: 650mΩ
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: BLA
Operating current: 0.1A
Case - inch: 0804
Type of ferrite: bead
Roll diameter max.: 180mm
Resistance: 0.65Ω
Kind of ferrite: array
Impedance at 100MHz: 470Ω