BLA2ABD750SN4D
BLA2ABD750SN4D Murata Electronics
murata_mure-s-a0008870739-1.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 3286 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; array; Imp.@ 100MHz: 75Ω; SMD; 200mA; 0804; R: 200mΩ, Mounting: SMD, Case - inch: 0804, Case - mm: 2010, Resistance: 0.2Ω, Manufacturer series: BLA, Operating temperature: -55...125°C, Type of ferrite: bead, Roll diameter max.: 180mm, Operating current: 0.2A, Impedance at 100MHz: 75Ω, Kind of ferrite: array.
Інші пропозиції BLA2ABD750SN4D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA2ABD750SN4D BLA2ABD750SN4D Виробник : Murata Electronics North America L0110S0102BLA2AA~BLA2AB.pdf Description: FERRITE BEAD 75 OHM 0804 4LN
на замовлення 307 шт:
на замовлення 307 шт:
BLA2ABD750SN4D Виробник : MURATA L0110S0102BLA2AA~BLA2AB.pdf
товару немає в наявності
Description: Ferrite: bead; array; Imp.@ 100MHz: 75Ω; SMD; 200mA; 0804; R: 200mΩ
Mounting: SMD
Case - inch: 0804
Case - mm: 2010
Resistance: 0.2Ω
Manufacturer series: BLA
Operating temperature: -55...125°C
Type of ferrite: bead
Roll diameter max.: 180mm
Operating current: 0.2A
Impedance at 100MHz: 75Ω