BLA31AG300SN4D
BLA31AG300SN4D Murata Electronics
ENFA0008.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3727 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA31AG300SN4D BLA31AG300SN4D Виробник : Murata Electronics murata_mure-s-a0008871048-1.pdf Ferrite Beads 30 OHM 25%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
BLA31AG300SN4D BLA31AG300SN4D Виробник : Murata Electronics ENFA0008.pdf Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Number of Lines: 4