BLA31AG600SN4D
BLA31AG600SN4D Murata Electronics
murata_mure-s-a0008870673-1.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 60 OHM 25%
на замовлення 9542 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA31AG600SN4D BLA31AG600SN4D Виробник : Murata Electronics ENFA0008.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
BLA31AG600SN4D Виробник : Murata ENFA0008.pdf FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 4