BLA31BD102SN4D
BLA31BD102SN4D Murata Electronics
ENFA0008.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 50mA
DC Resistance (DCR) (Max): 550mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 50mA, DC Resistance (DCR) (Max): 550mOhm, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA31BD102SN4D BLA31BD102SN4D Виробник : Murata l0110s0102bla31abla31b.pdf Ferrite Beads Chip Array 1KOhm 25% 100MHz 0.05A 0.55Ohm DCR 1206 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 516
Мінімальне замовлення: 20
BLA31BD102SN4D BLA31BD102SN4D Виробник : Murata Electronics murata_mure-s-a0008870663-1-1740434.pdf Ferrite Beads 1000 OHM 25%
Мінімальне замовлення: 6
BLA31BD102SN4D BLA31BD102SN4D Виробник : Murata Electronics ENFA0008.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 50mA
Number of Lines: 4
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 783 шт:
товару немає в наявності
BLA31BD102SN4D Виробник : Murata ENFA0008.pdf 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad 50mA 550mOhm Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт