BLA31BD221SN4D
BLA31BD221SN4D Murata Electronics
ENFA0008.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 1206 4LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MURATA - BLA31BD221SN4D - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 220 ohm, 150 mA, BLA31BD Series, 0.35 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.35ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: BLA31BD Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA31BD221SN4D BLA31BD221SN4D Виробник : Murata Electronics ENFA0008.pdf Description: FERRITE BEAD 220 OHM 1206 4LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 150mA
Number of Lines: 4
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
BLA31BD221SN4D BLA31BD221SN4D Виробник : MURATA 5182.pdf Description: MURATA - BLA31BD221SN4D - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 220 ohm, 150 mA, BLA31BD Series, 0.35 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: BLA31BD Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 17
BLA31BD221SN4D BLA31BD221SN4D Виробник : Murata Electronics murata_mure-s-a0008870771-1-1740424.pdf Ferrite Beads 220 OHM 25%
Мінімальне замовлення: 6
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: BLA31BD Series
Produktbreite: 1.6mm