BLA31BD471SN4D
BLA31BD471SN4D Murata Electronics
ENFA0008.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 8 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), 8 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLA31BD471SN4D BLA31BD471SN4D Виробник : Murata Electronics ENFA0008.pdf Description: FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active
Number of Lines: 4
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
BLA31BD471SN4D BLA31BD471SN4D Виробник : Murata Electronics murata_mure-s-a0008870671-1.pdf Ferrite Beads 470 OHM 25%
Мінімальне замовлення: 6
BLA31BD471SN4D ENFA0008.pdf
BLA31BD471SN4D BLA31BD471SN4D Виробник : MURATA ENFA0008.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; array; Imp.@ 100MHz: 470Ω; SMD; 100mA; 1206; R: 400mΩ
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: BLA
Operating current: 0.1A
Case - inch: 1206
Type of ferrite: bead
Roll diameter max.: 180mm
Resistance: 0.4Ω
Kind of ferrite: array
Impedance at 100MHz: 470Ω