BLC12-12W25
BLC12-12W25 Bellnix Co., Ltd.
BLC12.pdf
Виробник: Bellnix Co., Ltd.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SMD Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.91" L x 0.83" W x 0.39" H (23.2mm x 21.1mm x 10.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 250mA, 250mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 500 V
на замовлення 56 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 6W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SMD Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.91" L x 0.83" W x 0.39" H (23.2mm x 21.1mm x 10.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 250mA, 250mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 500 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLC12-12W25 Виробник : Bellnix BLC12.pdf Module DC-DC 12VIN 2-OUT 12V/-12V/15V/-15V 0.25A/0.25A/0.2A/0.2A 6W 7-Pin SMD Module Tray