BLC8G27LS-210PVY
BLC8G27LS-210PVY Ampleon USA Inc.
BLC8G27LS-210PV.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V 8DFM
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-1251-3
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.6GHz ~ 2.7GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 65W
Gain: 17dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: 8-DFM
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 1.73 A
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V 8DFM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1251-3, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.6GHz ~ 2.7GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 65W, Gain: 17dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: 8-DFM, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 1.73 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLC8G27LS-210PVY BLC8G27LS-210PVY Виробник : Ampleon USA Inc. BLC8G27LS-210PV.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 28V 8DFM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1251-3
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.6GHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 65W
Gain: 17dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: 8-DFM
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 1.73 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency: 2.6GHz ~ 2.7GHz
Power - Output: 65W
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 1.73 A