Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC9G15XS-400AVTZ
BLC9G15XS-400AVTZ
BLC9G15XS-400AVTZ Ampleon USA Inc.
BLC9G15XS-400AVT.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-1258-7
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.452GHz ~ 1.511GHz
Power - Output: 400W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT-1258-7
Voltage - Test: 32 V
на замовлення 69 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-1258-7, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.452GHz ~ 1.511GHz, Power - Output: 400W, Gain: 16.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT-1258-7, Part Status: Obsolete, Voltage - Test: 32 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLC9G15XS-400AVTZ BLC9G15XS-400AVTZ Виробник : Ampleon USA Inc. BLC9G15XS-400AVT.PDF Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1258-7
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.452GHz ~ 1.511GHz
Power - Output: 400W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Part Status: Obsolete
Voltage - Test: 32 V