BLC9G20LS-150PVZ
BLC9G20LS-150PVZ Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-1275-3
Mounting Type: Chassis Mount
Power - Output: 150W
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT-1275-3
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-1275-3, Mounting Type: Chassis Mount, Power - Output: 150W, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT-1275-3, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLC9G20LS-150PVZ BLC9G20LS-150PVZ Виробник : Ampleon USA Inc. Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1275-3
Mounting Type: Chassis Mount
Power - Output: 150W
Technology: LDMOS
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V