Продукція > AMPLEON USA INC. > BLC9G20LS-470AVTZ
BLC9G20LS-470AVTZ
BLC9G20LS-470AVTZ Ampleon USA Inc.
BLC9G20LS-470AVT.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM6
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-1258-3
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.81GHz ~ 1.88GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 470W
Gain: 15.7dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: DFM6
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 400 mA
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM6, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-1258-3, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.81GHz ~ 1.88GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 470W, Gain: 15.7dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: DFM6, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLC9G20LS-470AVTZ BLC9G20LS-470AVTZ Виробник : Ampleon USA Inc. BLC9G20LS-470AVT.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM6
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1258-3
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.81GHz ~ 1.88GHz
Power - Output: 470W
Gain: 15.7dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: DFM6
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 400 mA