BLC9G22LS-120VTZ
BLC9G22LS-120VTZ Ampleon USA Inc.
BLC9G22LS-120VT.PDF
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-2
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-1271-2
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.11GHz ~ 2.18GHz
Power - Output: 120W
Gain: 18.1dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT1271-2
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 700 mA
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-2, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-1271-2, Current Rating (Amps): 2.8µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.11GHz ~ 2.18GHz, Power - Output: 120W, Gain: 18.1dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT1271-2, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLC9G22LS-120VTZ BLC9G22LS-120VTZ Виробник : Ampleon USA Inc. BLC9G22LS-120VT.PDF Description: RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-2
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-1271-2
Current Rating (Amps): 2.8µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.11GHz ~ 2.18GHz
Power - Output: 120W
Gain: 18.1dB
Technology: LDMOS
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 700 mA