BLC9G27LS-150AVY
BLC9G27LS-150AVY Ampleon USA Inc.
BLC9G27LS-150AV.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1275-1
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.5GHz ~ 2.69GHz
Configuration: Dual, Common Source
Power - Output: 150W
Gain: 15dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: DFM6
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 400 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1275-1, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.5GHz ~ 2.69GHz, Configuration: Dual, Common Source, Power - Output: 150W, Gain: 15dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: DFM6, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLC9G27LS-150AVY BLC9G27LS-150AVY Виробник : Ampleon USA Inc. BLC9G27LS-150AV.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 28V DFM6
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1275-1
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.5GHz ~ 2.69GHz
Power - Output: 150W
Gain: 15dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: DFM6
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 400 mA