BLDC40S40A
BLDC40S40A MinebeaMitsumi
bldc_40-data-sheet.pdf
Виробник: MinebeaMitsumi
Brushless DC Motors Cylindrical 24V 2.5A 48W 2550r/min 0.18N.m 1Shaft 62g.cm² 81%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARD MOTOR 4050 RPM 24V, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 1.575" Dia (40.00mm), Function: Standard, RPM: 4050 RPM, Type: DC Motor, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Termination Style: Solder Tab, Power - Rated: 109W, Diameter - Shaft: 0.197" (5.00mm), Mounting Hole Spacing: 1.102" (28.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.984" (25.00mm), Motor Type: Brushless (BLDC), Torque - Rated (oz-in / mNm): 36.26 / 256.
Інші пропозиції BLDC40S40A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLDC40S40A BLDC40S40A Виробник : NMB Technologies Corporation BLDC40S40A.pdf Description: STANDARD MOTOR 4050 RPM 24V
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 1.575" Dia (40.00mm)
Function: Standard
RPM: 4050 RPM
Type: DC Motor
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Termination Style: Solder Tab
Power - Rated: 109W
Diameter - Shaft: 0.197" (5.00mm)
Mounting Hole Spacing: 1.102" (28.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.984" (25.00mm)