Продукція > MURATA > BLE18PK160SN1D
BLE18PK160SN1D
BLE18PK160SN1D MURATA
3170462.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - BLE18PK160SN1D - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 16 ohm, 5 A, EMIFIL BLE18PK Series, 0.012 ohm, ± 25%
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 5A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 16ohm
Produktpalette: EMIFIL BLE18PK Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 658 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - BLE18PK160SN1D - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 16 ohm, 5 A, EMIFIL BLE18PK Series, 0.012 ohm, ± 25%, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.012ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 5A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 16ohm, Produktpalette: EMIFIL BLE18PK Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLE18PK160SN1D BLE18PK160SN1D Виробник : MURATA 3170462.pdf Description: MURATA - BLE18PK160SN1D - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 16 ohm, 5 A, EMIFIL BLE18PK Series, 0.012 ohm, ± 25%
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 5A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 16ohm
productTraceability: No
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 658 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
BLE18PK160SN1D BLE18PK160SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0080.pdf Description: FERRITE BEAD 16 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 16 Ohms @ 100 MHz
Мінімальне замовлення: 13
BLE18PK160SN1D BLE18PK160SN1D Виробник : Murata Electronics BLE18PK160SN1_23-2907154.pdf Ferrite Beads FB SMD 0603inch 16ohm NONAUTO
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 5A
Part Status: Active
Number of Lines: 1