BLE32PN260SN1L
BLE32PN260SN1L Murata Electronics
BLE32PN260SN1_23-2907160.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 896 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 26 OHM 1210 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.063" (1.60mm), Current Rating (Max): 10A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.6mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 26 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLE32PN260SN1L BLE32PN260SN1L Виробник : Murata Electronics ENFA0047.pdf Description: FERRITE BEAD 26 OHM 1210 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.6mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 26 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 649 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Current Rating (Max): 10A
Part Status: Active
Number of Lines: 1