BLE32SN120SN1L
BLE32SN120SN1L Murata Electronics
ENFA0106.pdf?1656473424000
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.087" (2.20mm)
Current Rating (Max): 20A
DC Resistance (DCR) (Max): 0.6mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 12 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: MURATA - BLE32SN120SN1L - Ferritperle, 1210 [Metrisch 3225], 12 ohm, 20 A, EMIFIL BLE32SN Series, 600 µohm, ± 5%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 2mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 600µohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1210 [Metrisch 3225], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 20A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 12ohm, Produktpalette: EMIFIL BLE32SN Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLE32SN120SN1L BLE32SN120SN1L Виробник : MURATA 3789391.pdf Description: MURATA - BLE32SN120SN1L - Ferritperle, 1210 [Metrisch 3225], 12 ohm, 20 A, EMIFIL BLE32SN Series, 600 µohm, ± 5%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 2mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 600µohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1210 [Metrisch 3225]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 20A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 12ohm
Produktpalette: EMIFIL BLE32SN Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
BLE32SN120SN1L BLE32SN120SN1L Виробник : Murata Electronics ENFA0106.pdf?1656473424000 Description: FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.087" (2.20mm)
Current Rating (Max): 20A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 4
BLE32SN120SN1L BLE32SN120SN1L Виробник : Murata Electronics Murata_2_1_2023_BLE32SN120SN1L-3084953.pdf Ferrite Beads 1210 12ohm 5% NONAUTO
на замовлення 194 шт:
Мінімальне замовлення: 5
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 2mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 600µohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 20A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 12ohm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 11
BLE32SN120SN1L BLE32SN120SN1L Виробник : Murata ble32sn120sn1.pdf Ferrite Beads Power Chip 12Ohm 5Ohm 100MHz 20A 0.0006Ohm DCR 1210 T/R
товару немає в наявності
BLE32SN120SN1L Виробник : Murata ENFA0106.pdf?1656473424000 FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт