Продукція > MURATA > BLF02RD331GNED
BLF02RD331GNED
BLF02RD331GNED MURATA
3196272.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - BLF02RD331GNED - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 330 mA, BLF02RD Series, 0.6 ohm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1005 [Metrisch 0402]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 330mA
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Impedanz: -
Produktpalette: BLF02RD Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 17200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - BLF02RD331GNED - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 330 mA, BLF02RD Series, 0.6 ohm, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1005 [Metrisch 0402], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 330mA, Produktlänge: 0.4mm, euEccn: NLR, Impedanz: -, Produktpalette: BLF02RD Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.2mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLF02RD331GNED BLF02RD331GNED Виробник : MURATA 3196272.pdf Description: MURATA - BLF02RD331GNED - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 330 mA, BLF02RD Series, 0.6 ohm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 330mA
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Impedanz: -
Produktpalette: BLF02RD Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 79
BLF02RD331GNED BLF02RD331GNED Виробник : Murata Electronics ENFA0073.pdf Description: FERRITE BEAD 330 OHM 01005 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.32mm)
Current Rating (Max): 220mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 2.4 GHz
Мінімальне замовлення: 25
BLF02RD331GNED BLF02RD331GNED Виробник : Murata Electronics ENFA0073.pdf Ferrite Beads
Мінімальне замовлення: 26
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.32mm)
Current Rating (Max): 220mA
Number of Lines: 1