BLF03RD102GNED
BLF03RD102GNED Murata Electronics
ENFA0103.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 220mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 2.4 GHz
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 220mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 2.4 GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLF03RD102GNED BLF03RD102GNED Виробник : Murata Electronics ENFA0103.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 220mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
BLF03RD102GNED BLF03RD102GNED Виробник : Murata Electronics BLF03RD102GNE#.pdf Ferrite Beads FB SMD 0201inch 1000ohm NONAUTO
Мінімальне замовлення: 43
BLF03RD102GNED BLF03RD102GNED Виробник : MURATA ENFA0103.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 1000Ω; SMD; 220mA; 0201; R: 1Ω; BLF
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance:
Manufacturer series: BLF
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Operating current: 0.22A
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 1kΩ