BLF03RD501GNED
BLF03RD501GNED Murata Electronics
ENFA0103.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 360mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 2.4 GHz
на замовлення 45000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 360mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 2.4 GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLF03RD501GNED BLF03RD501GNED Виробник : Murata Electronics BLF03RD501GNE#.pdf Ferrite Beads 500 OHM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
BLF03RD501GNED BLF03RD501GNED Виробник : Murata Electronics ENFA0103.pdf Description: FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 500mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 40
BLF03RD501GNED Виробник : Murata ENFA0103.pdf Код виробника: BLF03RD501GNED FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт