BLF03RD501GZED
BLF03RD501GZED Murata Electronics
BLF03RD501GZE#.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads FB SMD 0201inch 500ohm INFOTMT
на замовлення 26902 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.016" (0.40mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 360mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 2.4 GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLF03RD501GZED BLF03RD501GZED Виробник : Murata Electronics QNFA9170.pdf Description: FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 360mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 2.4 GHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Current Rating (Max): 500mA
Number of Lines: 1