BLH03HA400SN1D
BLH03HA400SN1D Murata Electronics
Murata_8-10-2023_BLH03HA-SN1-EN.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 0201 40ohm 40% 150mA
на замовлення 14486 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 40 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 150mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.2Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 40 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLH03HA400SN1D BLH03HA400SN1D Виробник : Murata Electronics BLH03HA-SN1-EN.pdf?1678159983000 Description: FERRITE BEAD 40 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.2Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 40 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 150mA
Number of Lines: 1