BLH03HG901SN1D
BLH03HG901SN1D Murata Electronics
BLH03HG-SN1-EN.pdf?1678159983000
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 900 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 900 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 900 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 900 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLH03HG901SN1D BLH03HG901SN1D Виробник : Murata Electronics BLH03HG-SN1-EN.pdf?1678159983000 Description: FERRITE BEAD 900 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 100mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
BLH03HG901SN1D BLH03HG901SN1D Виробник : Murata Electronics Murata_8-10-2023_BLH03HG-SN1-EN.pdf Ferrite Beads 900 OHM 0201 PER /100