Продукція > MURATA > BLM02AX100SN1B
BLM02AX100SN1B Murata
Виробник: Murata
Ferrite Beads 01005 10ohm +/- 5ohm Ic=750mA Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук