BLM02AX121SN1D
BLM02AX121SN1D Murata Electronics
mure_s_a0010583588_1-2279252.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 120 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
на замовлення 14815 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.009" (0.22mm), Current Rating (Max): 250mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції BLM02AX121SN1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM02AX121SN1D BLM02AX121SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0038.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz