BLM02AX331SN1D
BLM02AX331SN1D Murata Electronics
ENFA0038.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 330 OHM 01005 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.4Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MURATA - BLM02AX331SN1D - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 330 ohm, 150 mA, BLM02AX Series, 1.4 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.2mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.4ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1005 [Metrisch 0402], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 0.4mm, euEccn: NLR, Impedanz: 330ohm, Produktpalette: BLM02AX Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.2mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM02AX331SN1D BLM02AX331SN1D Виробник : MURATA MURE-S-A0010582170-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MURATA - BLM02AX331SN1D - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 330 ohm, 150 mA, BLM02AX Series, 1.4 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.2mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.4ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1005 [Metrisch 0402]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Impedanz: 330ohm
Produktpalette: BLM02AX Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.2mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.4ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Impedanz: 330ohm
Produktpalette: BLM02AX Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 135
BLM02AX331SN1D BLM02AX331SN1D Виробник : Murata Electronics mure-s-a0010582170-1.pdf Ferrite Beads FB SMD 01005inch 330 ohm NONAUTO Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 43
BLM02AX331SN1D BLM02AX331SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0038.pdf Description: FERRITE BEAD 330 OHM 01005 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 150mA
Number of Lines: 1