BLM02BC100SN1D
BLM02BC100SN1D Murata Electronics
ENFA0041.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 19980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.009" (0.22mm), Current Rating (Max): 250mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції BLM02BC100SN1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM02BC100SN1D BLM02BC100SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0041.pdf Description: FERRITE BEAD 10 OHM 01005 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 250mA
Number of Lines: 1