BLM02BC220SN1D
BLM02BC220SN1D Murata Electronics
mure-s-a0010583106-1.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 18964 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.009" (0.22mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM02BC220SN1D BLM02BC220SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0041.pdf Description: FERRITE BEAD 22 OHM 01005 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1