BLM02BX151SN1D
BLM02BX151SN1D Murata Electronics
mure_s_a0010582739_1-2279110.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads 150 OHM 100MHZ Alternate Sizing Guide Below
на замовлення 15930 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 150 OHM 01005 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.009" (0.22mm), Current Rating (Max): 280mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 150 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції BLM02BX151SN1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM02BX151SN1D BLM02BX151SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0038.pdf Description: FERRITE BEAD 150 OHM 01005 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 280mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 150 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 280mA
Number of Lines: 1