Продукція > MURATA > BLM02KX180SN1D
BLM02KX180SN1D
BLM02KX180SN1D MURATA
3196277.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - BLM02KX180SN1D - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 18 ohm, 1.2 A, BLM02KX Series, 0.045 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.045ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1005 [Metrisch 0402]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Impedanz: 18ohm
Produktpalette: BLM02KX Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 10748 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - BLM02KX180SN1D - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 18 ohm, 1.2 A, BLM02KX Series, 0.045 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.045ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1005 [Metrisch 0402], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.2A, Produktlänge: 0.4mm, euEccn: NLR, Impedanz: 18ohm, Produktpalette: BLM02KX Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.2mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM02KX180SN1D BLM02KX180SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0038.pdf Description: FERRITE BEAD 18 OHM 01005 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 45mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 18 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
BLM02KX180SN1D BLM02KX180SN1D Виробник : MURATA 3196277.pdf Description: MURATA - BLM02KX180SN1D - Ferritperle, 1005 [Metrisch 0402], 18 ohm, 1.2 A, BLM02KX Series, 0.045 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.045ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.2A
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Impedanz: 18ohm
Produktpalette: BLM02KX Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 114
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 1.2A
Number of Lines: 1