BLM02PX600SN1D
BLM02PX600SN1D Murata Electronics
mure-s-a0010583391-1.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 13969 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 01005 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.009" (0.22mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM02PX600SN1D BLM02PX600SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0038.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 01005 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.009" (0.22mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
товару немає в наявності
BLM02PX600SN1D BLM02PX600SN1D Виробник : MURATA ENFA0038.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 60Ω; SMD; 500mA; 01005; R: 250mΩ; BLM
Manufacturer series: BLM
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 0.25Ω
Roll diameter max.: 180mm
Operating current: 0.5A
Impedance at 100MHz: 60Ω