BLM03AG601SN1D
BLM03AG601SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 4LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 405000 шт:
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03AG601SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 600 ohm, 100 mA, EMIFIL BLM03AG Series, 1.5 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.5ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 100mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03AG Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03AG601SN1D BLM03AG601SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf Description: MURATA - BLM03AG601SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 600 ohm, 100 mA, EMIFIL BLM03AG Series, 1.5 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03AG Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 417
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 500
BLM03AG601SN1D BLM03AG601SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Ferrite Beads 600 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 47
BLM03AG601SN1D BLM03AG601SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0201 4LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 100mA
Number of Lines: 1