BLM03AX100SN1D
BLM03AX100SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 75000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03AX100SN1D BLM03AX100SN1D Виробник : MURATA ENFA0020.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 10Ω; SMD; 1A; 0201; R: 0.05Ω; BLM; 180mm
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 50mΩ
Case - inch: 0201
Roll diameter max.: 180mm
Operating current: 1A
Impedance at 100MHz: 10Ω
Case - mm: 0603
Type of ferrite: bead
Manufacturer series: BLM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
BLM03AX100SN1D BLM03AX100SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Ferrite Beads 10 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 47
BLM03AX100SN1D BLM03AX100SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 1A
Part Status: Active
Number of Lines: 1