BLM03AX121SN1D
BLM03AX121SN1D Murata Electronics
ENFA0020.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 450mA
DC Resistance (DCR) (Max): 230mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 240000 шт:
Написати відгук
Description: MURATA - BLM03AX121SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 120 ohm, 450 mA, EMIFIL BLM03AX Series, 0.23 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.23ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0201 [Metrisch 0603], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 450mA, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM03AX Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BLM03AX121SN1D BLM03AX121SN1D Виробник : MURATA 1851884.pdf Description: MURATA - BLM03AX121SN1D - Ferritperle, 0201 [Metrisch 0603], 120 ohm, 450 mA, EMIFIL BLM03AX Series, 0.23 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.23ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 450mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: EMIFIL BLM03AX Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 477
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.23ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 450mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
BLM03AX121SN1D BLM03AX121SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 450mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
BLM03AX121SN1D BLM03AX121SN1D Виробник : Murata Electronics ENFA0020-1915666.pdf Ferrite Beads 120 OHM 450MA Alternate Sizing Guide Below
Мінімальне замовлення: 44
BLM03AX121SN1D Виробник : Murata BLM03AX121SN1D.pdf Феритовий фільтр SMD (чіп-дросель), Тип ф. = 1-лінійний, мережевий, перешкодозавадний, Idc, A = 0,45, Розм = 0,60 x 0,30 x 0,33 мм, Fc, МГц = 100, R, Ом = 120, Rdc, Ом = 0,23, Тексп, °C = -55...+125, Тип монт. = smd,... Група товару: Індуктивності Корпус: